Для чого можна орендувати державне майно

Зацікавленість в придбанні або ж оренді державного майна – це вже нормальне явище. Воно досить часто зустрічається серед представників компаній, юридичних та навіть фізичних осіб. Якщо декілька років тому це могло бути серйозною проблемою, то сьогодні кожен бажаючий має реальну можливість взяти участь в електронних торгах та орендувати або ж придбати те майно, що є для нього по-справжньому цікавим. 

Ви можете скористатися послугами української енергетичної біржі та перейти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/yak-prohodytq-aukcion-na-orendu-zemli-na-majdanchykah-prozorro-sale, де можна переглянути повний перелік лотів, які доступні на конкретний часовий період. Скориставшись фільтром, ви завжди можете обрати, що саме вас цікавить, чи то оренда, чи купівля подібного майна.

Якщо говорити про перелік найбільш популярних та частих лотів державного значення, то, користуючись системою ПроЗорро, ви можете орендувати:

  • Нерухомість – це можуть бути як житлові так і нежитлові об’єкти, в залежності від того, що цікавить безпосередньо вас. Більш того, орендувати можна навіть цілі споруди, але для цього потрібно мати достатньо фінансів та відповідати відповідним критеріям для участі в таких торгах;
  • Комплексні підприємства та певні напрямки в них – тут мова йде про цехові приміщення, заводські будівлі, філії й тому подібні об’єкти. Участь в таких торгах потребує вже більше зусиль з сторони користувачів;
  • Захисні об’єкти – як приклад, в оренду досить часто здається майно цивільного призначення та ще безліч інших об’єктів, які можуть бути потенційно цікавими для їх подальшого розвитку та використання.

Тут же виникає ще одне питання – хто саме може взяти участь в подібних торгах та які вимоги для того, щоб ввійти до переліку учасників.

Насправді, ніяких обмежень стосовно того, хто може взяти участь в торгах, немає. Відповідно, учасниками таких торгів та тимчасово стати власниками подібного майна можуть:

  • Фізичні особи;
  • Юридичні особи;
  • Міжнародні організації.

Досить часто, серед переліку лотів на електронних майданчиках з акредитацією в ПроЗорро, можна знайти оголошення про здачу в оренду офісних приміщень, житлових об’єктів, землі, територіях під будівництво, складських приміщень та інших об’єктів.

Ваше завдання полягає в тому, щоб більш детально переглянути перелік оголошень та обрати той лот, що цікавить безпосередньо вас. Далі, залишиться лише більш детально ознайомитися вимогами для того, щоб стати учасником торгів.

Чим відрізняються державні допорогові торги

Перше, що потрібно зробити ініціатору проведення закупівель – це визначити річний план, згідно якого вони будуть проводитися.

Самі закупівлі можуть бути надпороговими і допороговими. Ці два типи процедур мають досить багато відмінностей, тому потрібно розуміти, чим саме вони відрізняються.

Процедура надпорогових закупівель вважається значно складнішою, через те, що в ній можуть фігурувати більш серйозні суми коштів. Відповідно, в законодавстві прописано ряд моментів, які значно поскладають проведення подібних закупівель. Робиться це для того, щоб мінімізувати корупційну складову і робити все в рамках діючого українського законодавства.

Допорогові торги – це набагато простіша процедура, вона ж ще по-іншому вважається спрощеною. Це означає, що для її проведення потрібно набагато менше часу, документів та етапів, через які потрібно пройти.

Допороговими називають ті торги, сума яких на перевищує 200 тисяч гривень, якщо мова йде про товари та послуги. Що стосується виконання певних робіт, то тут обмеження не повинно переходити відмітку в 1.5 мільйонів гривень

Часто, державні установи намагаються проводити закупівлі не зовсім чесним шляхом, і розбивати суму лоту на декілька частин, щоб спростити собі завдання і проводити всі закупівлі за спрощеною схемою. Подібні маніпуляції знаходяться під забороною і за подібні дії можуть накладатися відповідні санкції.

Чому краще брати участь в торгах на сайті української енергетичної біржі

Перше, що варто взяти до уваги – це той факт, що ТБ “Українська енергетична біржа” – це акредитований майданчик. Відповідно, мова йде про пряме відношення сервісу до системи ПроЗорро, що вже робить його надійним.

Окрім цього, користувачі часто говорять про зручність самого сервісу, широкий функціонал, велику кількість зручних інструментів, стабільність роботи, активну технічну підтримку та безліч інших позитивних моментів.

Важливим фактором є швидке оновлення інформації. Це означає, що інформація про нові лоти з’являється на сайті максимально швидко, в той час як на інших електронних майданчиках її може ще не бути.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров