Калькулятор вартості газу від УЕБ

Як просто розрахувати уточнену ціну природного газу за договором публічних закупівель? Відповідь дуже проста, варто скористатися онлайн-сервісом від товарної біржі «Українська енергетична біржа» перейшовши за посиланням www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/.

Калькулятор вартості газу проводить розрахунок за формулою, яка була рекомендована урядом України. Для цього необхідно ввести похідні дані. Дату укладання договору про закупівлі, дату уточнення ціни, що означає дату його перегляду. Окрім цього варто зазначити попередню ціну, яка зазначена в договорі про публічну закупівлю за одну тисячу кубічних метрів природного газу.

В результаті ви отримаєте уточнену ціну на цей час за одну тисячу кубічних метрів природного газу. Детальніше розглянути формулу, яку рекомендував уряд України для визначення уточненої ціни, можливо на каналі YouTube від «Української енергетичної біржі».

Як знайти калькулятор просто перейшовши на сайт

Після потрапляння на головну сторінку, оберіть графу ринки, а потім калькулятор вартості газу. Окрім цього способу, можливо обрати відповідний банер, який розміщено на головній сторінці в правому краї сторінки.

За допомогою калькулятора від товарної біржи «Українська енергетична біржа», визначити скореговану ціну публічних закупівель стало простіше, адже процес розрахунку займе у вас менше однієї хвилини. Це лише один із можливий інструментів, котрі надає товарна біржа номер один в Україні.

До послуг Української енергетичної біржи звертаються багато компаній, оскільки вона не лише відповідає стандартам Європейської організації, а й тому, що це найнадійніший майданчик для проведення онлайн-торгів. Навіть уряд України підтримує УЕБ, а сама біржа є членом Європейських комісій та асоціацій.

Отриманий європейський досвід було дуже влучно запроваджено на українську компанію, а тому тут працюють винятково спеціалісти із міжнародним досвідом. Якщо у вас є бажання стати одним із них, ви можете проходити навчання та приєднуватись до команди Української енергетичної біржі.

Такий шанс не може надати будь яка товарна біржа, оскільки дуже мало просто мати ресурс та загальні знання. Символом професіоналізму виступає, насамперед, довіра від народу, уряду та Європейської спільноти. Саме за цими критеріями, а також завдяки статистиці, Українську енергетичну біржу було названо лідером серед товарних бірж України.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров