Комерційна нерухомість на майданчику Прозорро.Продажі

Комерційна нерухомість належить до нежитлового виду майна. Можна виділити гостинну, торгову, промислову, офісну, складську та інші види даної нерухомості, яка призначається для різних цілей. Інвестувати в комерційну нерухомість – дуже вигідне рішення. Серед інвесторів у комерційне майно можна зустріти «великих гравців». Що стосується ринку, то в даному сегменті він найстабільніший і передбачуваний.

В даний час на території України існує чесний та вигідний інструмент, за допомогою якого можна продавати або орендувати комерційну нерухомість. До цього інструменту відноситься система Прозоро.Продажі. Стати учасником такого аукціону є можливість на сайті Української універсальної біржі. Сайт містить велику кількість різних лотів, включаючи комерційну нерухомість. На біржі було проведено багато вигідних аукціонів. Всі учасники процесу знаходяться в рівних умовах, та виграє та людина, котра запропонує найвищу вартість за лот. Завдяки системі Прозорро.Продажі кожна людина може прийняти участь у відкритих та чесних аукціонах.

Комерційна нерухомість: що це?

Комерційну нерухомість відносять до перспективного напряму вкладення коштів. Державне підприємство Прозорро.Продажі надає можливість швидко продати комерційне майно або здати його в оренду. На сайті можна зустріти лоти не лише від приватних осіб, а й державні.

Комерційний тип нерухомості може принести вкладникам досить великий заробіток. За трьома основними напрямками:

  1. Купівля нерухомості на етапі будівництва та перепродаж його в майбутньому дає інвестору чималий прибуток.
  2. Придбання об’єкта з наступним здаванням їх у оренду.
  3. Придбання комерційної нерухомості, вигідне ведення власної справи, якщо є додатковий капітал. Це істотно знизить витрати на оплату оренди. 

На майданчику УУБ https://sale.uub.com.ua/news/komercijna-neruhomistq-realizujetqsya-na-prozorro-prodazhi можна не тільки купити комерційну нерухомість, але і взяти в оренду для різних цілей.

Комерційна нерухомість на майданчику Української універсальної біржі

Торги в системі Prozorro.Sale – чесний, налагоджений та прозорий механізм аукціону. Будь-який приватний підприємець, фізична особа чи державні фонди здатні виставляти свою комерційну нерухомість на продаж або здавати в оренду. Це можна зробити на майданчику Української універсальної біржі. Система гарантує продаж лотів за вигідною ціною. Чим більше учасників візьмуть участь у торгах, тим вища ймовірність, що майно буде реалізовано за вищою ціною.

Щоб взяти участь в аукціонах з реалізації комерційної нерухомості приватної, комунальній чи державній власності на майданчику Української універсальної біржі необхідно пройти реєстрацію та вибрати лот, що сподобався. Це можна зробити швидко завдяки зручній формі пошуку. На сайті є можливість шукати лоти за ціною, площею чи навіть по даним продавця. Портал містить всі лоти, котрі виставляються в системі Прозорро.Продажі.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров