Нюанси участі в будівельних тендерах

Електронні торги – це не таке просте явище, яким воно може здаватися на перший погляд. Звичайно, коли мова йде про досвідчені компанії, які беруть в цьому участь, то вони розуміють, як все зробити без додаткових проблем. Друга справа, коли мова йде про фізичних осіб або ж не великих підприємців, які зацікавились в тому, щоб взяти участь в електронних торгах на проведення будівельних робіт.

В такому випадку, потрібно вже з самого початку брати до уваги той момент, що можуть бути певні підводні камні, які також доведеться прораховувати. 

Що стосується пошуку самих лотів, то це можна робити елементарним чином. Буде достатньо перейти на сайт tender.uub.com.ua, де є для цього вся відповідна інформація. Там же ви можете знайти всі оголошення про проведення торгів.

Про які моменти йде мова?!

Почати варто з того, що не потрібно орієнтуватись лише на цифри. Навіть пропонуючи найбільш вигідні умови, не факт, що хтось інший не запропонує ще кращі. Одне з завдань замовника торгів – це вибір виконавця, який зможе надати якісні послуги за невелику ціну. Тому, потрібно робити акцент не тільки на ціні, але ще й на якості самих послуг.

Тому, потрібно враховувати декілька дуже важливих моментів, які помилково не беруться до уваги іншими учасниками:

  • Форс-мажор – вам потрібно з самого початку враховувати погодні, техногенні, технічні та інші фактори, які можуть привести до зриву термінів. Це важливий момент і він повинен враховуватися й братися до уваги в обов’язковому порядку;
  • Банківські гарантії – це ще одна обов’язкова умова, яку не потрібно ігнорувати. Ви повинні пам’ятати про те, що ваша заявка буде братися до уваги тільки в тому випадку, якщо вами буде внесена відповідна банківська гарантія;
  • Фактори, прописані в оголошені – також потрібно враховувати інші вимоги, які прописуються прямо в самому оголошені. Часто, учасники не звертають уваги навіть на такі моменти, що вже є дуже серйозною помилкою, яка може призвести ще до більш серйозних проблем.

Якщо ж говорити в загальному, то будівельні тендери не сильно відрізняються від того, як проходять інші види торгів. 

Але, ви все рівно повинні враховувати максимальну кількість моментів. Ваше завдання – це запобігти проблем та ситуацій, коли ви можете підвести свого замовника. Потрібно робити все можливе для того, щоб цього не допустити.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров