Переваги проведення торгів у відкритому форматі

Земельні торги – це один з найбільш популярних напрямків, коли мова йде про формат аукціону. Ця тенденція стала ще більш помітною починаючи з 1-го липня 2021-го року, коли в Україні офіційно запрацював ринок землі. Прийняття цього закону та його активізація дала можливість людям виставляти своє земельне майно на продаж, здавати його в оренду й проводити будь-які інші процедури, які раніше були заборонені через дію мораторію.

Сьогодні, кожне бажаючий має можливість пройти авторизацію на сайті електронного майданчика й отримати доступ до широкого переліку таких лотів. Серед доступних варіантів, можна легко обрати ті напрямки, які є для вас найбільш цікавими. Для зручності, можна скористатися фільтром, за допомогою якого можна дуже легко та зручно відсіювати ті варіанти, які вам не підходять.

Щоб перейти до переліку оголошень, вам потрібно попередньо ознайомитись з основною інформацією про те, як саме проходять торги. Для цього, ви можете перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/electric-power/indexes, та дізнатися там більше теоретичної інформації, що є справді важливою для ознайомлення.

Що можна віднести до позитивних сторін реалізації землі на торгах

Формат аукціону є досить зручним і можна знайти багато переваг, чому саме такий формат потрібно розглядати в першу чергу.

Мова йде про такі моменти, як:

  1. Можливість швидкого залучення додаткових коштів, які можуть позитивно вплинути на ефективність проведення самих торгів;
  2. Реалізація земельних ділянок може позитивно впливати на розбудови населених пунктів. Часто, земельні ділянки використовують не для ведення якогось господарства, а для розбудови та з метою проживання на таких територіях. Як результат, це може позитивно впливати на інфраструктуру;
  3. На аукціонах користувачі можуть знайти ділянки землі, які виставляються на продаж з уже підготовленою землевпорядною документацією. Це значно спрощує процедуру для потенційного покупця, якому не потрібно буде витрачати купу часу на проходження цілого переліку процедур;
  4. Подібні аукціони є цілком відкритими і проводяться в прозорій формі. Це означає, що інформація про їх результати завантажується до системи ПроЗорро, що дозволяє позбутися корупційної складової та гарантувати рівні умови для всіх користувачів, що бажають взяти участь в торгах.

ТБ Українська енергетична біржа – це один з торгівельних майданчиків, де можна знайти велику кількість лотів з земельними ділянками.

На даному сайті у вас буде можливість скористатися фільтром та за його допомогою провести детальну класифікацію та визначити ті лоти, які будуть цікавими безпосередньо для вас.

Що стосується того, хто є виконавцем при проведенні земельних торгів, то ним буде той суб’єкт, у якого є відповідна ліцензія, що дозволяє проводити земельні торги й робити це на легальних та прозорих умовах.

Що стосується учасників, то ними можуть бути як юридичні так і фізичні особи. Головне – це своєчасне подання повного пакету документів виконавцю земельних торгів. Важливо, звертати увагу на те, які самі документи подаються та чи буде їх достатньо для схвалення самої пропозиції.

Після того, як визначаються всі спірні моменти ,починається наступний крок – це проведення самої процедури закупівлі. Це означає, що торги переходять до активної стадії і протягом певного проміжку часу буде вирішуватись, хто стане власником земельної ділянки, що виставлялася на відкриті торги.

Яким повинен бути звіт про результати проведення відкритих торгів

Важливим критерієм, який повинен братися до уваги, є підготовка та публікація звіту про те, чим закінчились самі торги.

Це обов’язкова умова, яка актуальна незалежно від того, яка сама земельна ділянка виставлялася на торги.

Сам документ повинен містити в собі таку інформацію, як:

  • Дані про всіх учасників, які подавали свої заявки на участь в аукціоні;
  • Інформація про переможця, його компанію та діяльність в цілому;
  • Деталі пропозиції, яка стала переможною;
  • Деталі про укладений договір та обов’язки обох сторін.

Важливо зазначити, що формування самого звіту недостатньо і він повинен бути завантажений до системи ПроЗорро.

Більш того, на це виділяється певний проміж часу, протягом якого потрібно обов’язково виконати дану умову. Зазвичай, на це виділяється від одного до 3-х днів в залежності від типу торгів, учасників та ще декількох факторів.

Для того, щоб більш детально ознайомитись з тим, як повинен виглядати сам звіт, яка інформація до нього має входити та іншою інформацією, ви завжди можете звернутись до технічної підтримки. Це найбільш простий та зручний спосіб, як можна швидко отримати відповідь на питання, які є справді для вас цікавими та важливими.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров