Продаж арештованого майна в Україні — особливості процедури 

Основною перешкодою для здійснення прав власності на будівництво в Україні є низька якість її нормативно-правових норм та неналежне управління чинним законодавством. Питання залучення коштів від фізичних осіб під час будівництва багатоквартирних будинків стало найважливішим питанням, оскільки відсутність правового захисту інвесторів унеможливила реалізацію їх правособливо у випадках так званого «замороженого» будівництва. 

Торги арештованим майном

На сьогодні інвестиції в будівництво стали для багатьох українців єдиним шансом вирішити житлову проблему. Покладаючись лише на «слово честі», вони вкладають свої гроші у «приглушену» нову розробку. Звичайно, деякі інвестори зрештою стають щасливими власниками власного житла, але багато хто отримує лише бетонну коробку без води, газу та електрики. Найцікавіше, що деяким забудовникам все ж вдається «продати повітря» особам, які бажають мати власне житло та підписуючи відповідні контракти, ігноруючи той факт, що суди заборонили будівництво зазначеного житла, а судові розгляди цього будівництва все ще продовжують.

Негативні результати, проаналізовані вище, приводять до прикрого висновку: громадяни, які інвестують у житлове будівництво, взагалі не мають юридичного захисту і ризикують втратити гроші, не отримавши жодного житла. Видаючи свої гроші забудовнику, інвестори не мають абсолютно жодних гарантій, крім репутації забудовника, насолоджуватися плодами своїх інвестицій.

Відсутність гарантій для інвестора як щодо житла, так і щодо вкладених грошей на випадок незаконних дій забудовника або інерції, відсутність механізму, що дозволяє отримати якусь частину незавершеного будівництва в натуральній формі для завершення будівництва У разі банкрутства забудовника серед основних проблем можна перерахувати відсутність страхування ризику як для інвестора, так і для забудовника. Положення Закону України «Про страхування» передбачають страхування інвестицій та фінансових ризиків, але не передбачають жодних умов для контролю страховика за діяльністю забудовника чи будь-якої фінансової установи з використанням грошей фізичних або юридичних осіб.

Єдиним позитивним кроком у вирішенні зазначених проблем є зусилля, спрямовані на вдосконалення нормативно-правової бази гарантій прав інвесторів у будівництві, напр. Закон України «Про посилений захист прав інвесторів під час інвестування у (фінансування) житлового будівництва» або інші законопроекти, які за інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового будівництва та комунальне господарство, мають бути внесені зміни. Більше інформації на сайті https://megasale.com.ua/torgy-z-prodazhu-areshtovanogo-majna-na-majdanchykah-prozoro-prodazhi/

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров