Продаж лісу-кругляку на відкритих аукціонах

Попит на ліс-кругляк стабільно зростає, збільшуються і обсяги торгівлі ним.  Але багато покупців стикаються з проблемою – частина вітчизняного ринку деревини знаходиться в тіні, що збільшує ризик зіткнутися з шахрайством або недобросовісними постачальниками. Покупець, який бере участь в тіньових схемах, ніяк не захищений перед законом та легко може стати жертвою. 

Щоб мінімізувати ризики, багато споживачів лісу-кругляка купують його через публічні аукціони. Таку схему торгівлі часто використовують постачальники деревини, щоб розширити клієнтську базу і вийти на нові ринки збуту. Торги ведуться на акредитованих майданчиках, таких як УЕБ. Дізнатись, як проходе продаж лісу-кругляку на відкритих аукціонах та в чому їх перевага можна за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-sosni-v-harkovi-mozhna-pridbati-na-elektronnih-torg/.

Чому торгівля на відкритих аукціонах – це вигідно

На вітчизняному ринку деревини основна конкурентна боротьба ведеться між офіційними й нелегальними постачальниками. Останні занижують ціну, за рахунок чого привертають увагу деяких покупців, готових ризикнути. Але таких все менше і менше. Практика показує, що рано чи пізно при використанні тіньових схем виникають проблеми, якщо не з чесністю постачальника, то з законом.  Тому бізнес віддає перевагу відкритій та прозорій торгівлі, яку забезпечує система електронних торгів Prozorro.

Участь в публічних аукціонах відкриває нові можливості для постачальників лісу-кругляка:

  • розширення географії присутності;
  • краща ціна, яка формується в форматі аукціон;
  • більша кількість покупців;
  • можливість вийти на ринки інших регіонів країни.

Законодавство зобов’язує через публічні торги проводити великі угоди.  Сьогодні це здебільшого стосується провідних лісгоспів країни. Але брати участь в торгах може кожен, хто шукає нові можливості пошуку клієнтів.   

Як проходять торги деревиною

Брати участь в публічних аукціонах можуть, як приватні особи, так і фирми, в тому числі іноземні.  Для цього достатньо пройти просту процедуру реєстрації на акредитованій електронному майданчику Prozorro.Sale та виставити лот. Покупці формують і відправляють свої цінові пропозиції. Перемагає той, хто запропонує максимальну ціну. У торгах беруть участь покупці деревини з усієї України, що відкриває продавцеві нові можливості і дозволяє збільшити обсяги продажів.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров