Продаж нерухомості через систему Prozorro.Sale

Реалізація об’єктів нерухомості, що перебувають у державній або муніципальній власності, на сьогоднішній день в Україні здійснюється через систему електронних торгів Прозорро.Продажі. Для участі у них необхідно зареєструватися на електронному торговельному майданчику, який має відповідну акредитацію. На сайті sale.uub.com.ua ви знайдете всю необхідну інформацію про роботу майданчика та особливості проведення публічних торгів.

Чому вигідно здійснювати торгівлю через Prozorro.Sale

Перед тим, як нерухомість потрапить на аукціон, вона повинна попередньо проходить оцінку. Оцінюють її незалежні експертні організації. По закінченню оцінки видається звіт, який необхідно прикласти до пакету інших документів, необхідних для організації торгів.

Система Прозорро.Продажі існує на українському ринку не так давно, але вже встигла добре показати себе. З її допомогою держава змогла усунути корупційні та сірі схеми, засновані на «відкатах» та домовленостях. Тепер участь у торгах характеризується рівними правами для всіх їх учасників, а організатор аукціону навіть не знає, хто саме висунув свою пропозицію аж до оголошення переможця.

Серед основних переваг Прозорро можна виділити:

  • рівні права учасників;
  • вільний доступ до інформації про торги кожному бажаючому;
  • відсутність зловживань та корупції;
  • торгівля з партнерами з будь-якого регіону країни.

Ще одна перевага цієї системи полягає в зручності для її користувачів. Тепер для участі в тендері або аукціоні не потрібно нікуди їхати, адже весь процес відбувається в онлайн-режимі. Відвідувати електронну площадку, де проводяться торги, можна в будь-який час доби. Дані про аукціон знаходяться у відкритому доступі, тому торги можуть контролювати державні органи та представники ЗМІ.

Як проходить аукціон

Кожен аукціон має свою дату початку та закінчення. Як тільки він буде завершений, система автоматично складе перелік пропозицій від учасників та розташує їх в порядку убування ціни. Переможцем аукціону стане той, хто запропонував максимальну ціну. Якщо в ході аукціону не було пропозицій, то він вважається таким, якій не відбувся й може бути проведений повторно. Але в такому випадку початкова ціна вже буде менше.

Реалізація нерухомості через систему Прозорро.Продажі дозволяє продавцям та покупцям знаходити один одного та економити час. При цьому сама нерухомість може бути продана за вигідною ціною, в залежності від її типу та рівня попиту. Система забезпечує безпеку даних, а також виключає ймовірність шахрайства, так як документи всіх учасників торгів ретельно перевіряються.

Через систему Прозорро.Продажі можна здійснювати торги не лише нерухомості, але й інших товарів, у тому числі арештованого майна. Деталі за посиланням: https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-areshtovanogo-majna-na-aukcionah-prozorro-prodazhi.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров