Продаж землі сільськогосподарського призначення на майданчику ТБ «УЕБ»

За останні десятки років в країні з’явилося багато спекуляцій, щодо мораторію на купівлю чи продаж сільськогосподарських земель. Крім того спостерігалась велика кількість афер та шахраїв, яких з кожним роком ставало ще більше. Усі процедури з купівлі-продажу паїв стали незрозумілими для громадян.

Навіть й зараз землевласники не знають як проводити продаж своїх угідь, як придбати безкоштовно ділянку. Але ця проблема починає зникати з сьогоднішнього ринку сільськогосподарської землі.

Поради продавцям і покупцям щодо продажу землі для сільського господарства

Наразі скоро втупить у дію новий законопроект Верховної Ради №2178-10, встановлений наприкінці 2019 року. У ньому зазначено, що вже в 1 жовтня цього року, звичайні люди, фізичні та юридичні особи, підприємства зможуть продавати та виставляти на аукціони сільськогосподарські землі. Таким чином, влада хоче позбутися мораторію на земельні угіддя. За період до початку дії експериментального законопроекту, державотворці працюють над створенням ідеального ринку продаж. За прогнозами планується виставити на продаж та реалізувати 40 мільйонів гектарів землі сільськогосподарського призначення.

Дивлячись на цю ситуацію з юридичного боку, у влади постають нові запитання:

  1. Як країна зможе підготуватися до продажу сільськогосподарських угідь?
  2. Чи можна захистити невеликих продавців землі від злочинних дій та корупції?
  3. Що буде, у разі викупу усіх сільськогосподарських земель монополістами?

Наразі держава не може дати повноцінну відповідь, адже не знає як буде далі розвиватися ринок землі.

Переваги продажу сільськогосподарської землі на Прозорро.Продажі

Зараз держава, підприємства та люди чекають на впровадження нових заходів, які зможуть забезпечити їм прозоре та чесне регулювання економічних відносин щодо сільськогосподарських угідь. Можна з упевненістю сказати, що нові законопроекти зможуть призвести до позитивних змін ринок земельних паїв. Коли цей законопроект офіційно зможе працювати, першими отримають дозвіл на придбання сільськогосподарських паїв орендарі цих земель. Головна умова – орендар має бути громадянином України.

Крім того зазначено, що усі ці продажі земель сільськогосподарського типу мають проводитися лише через електронний майданчик Прозорро.Продажі. На сайті  sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel можна побачити велику кількість аукціонів з продажу земельних паїв. ТБ «УЕБ» з легкістю зможе організувати аукціон та знайти переможця, що зможе забрати лот у вигляді земельної ділянки.

Як відбувається процедура продажу земельних паїв через ТБ «Українська енергетична біржа»?

Щоб провести процедуру продажу сільськогосподарських паїв, в першу чергу потрібно зареєструватись на сайті біржі sale.ueex.com.ua. Далі створюється лот, який відправляється на продаж у 44 біржі з продажу. Після офіційного оголошення на сайтах, учасники зможуть протягом не менше 10 днів подати заявку на участь в аукціоні. Коли зібралась потрібна кількість людей – розпочинаються торги. За закінченням відведеного часу, система Прозорро автоматично визначає переможця. Детальніше про всі етапи можна дізнатися на YouTube каналі Прозорро.Продажі, або задати виниклі питання до менеджерів майданчику.

Система гарантує, що усі проведені дії на біржі є законними, прозорими та з чесною конкуренцією. За цим також слідкують волонтери й активісти. Крім того, з усією інформацією на електронному майданчику ТБ «Українська енергетична біржа» може ознайомитися кожен охочий.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров