Прозорро і продаж земельної ділянки

Земельні наділи є основним об’єктом в с/г відносин і знаходиться в пріоритетному положенні в комерційній діяльності. При тому, що Україна усіма сприймається як аграрна держава, ринок купівлі та продажу землі стане для економіки країни основним економічним сектором.

Можна перейти на сайт Української енергетичної біржі https://sale.ueex.com.ua/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-tov-ukraqinsqka-energetychna-birzha та взяти участь в торгах за допомогою інноваційної системи. Так як електронні торги в цілому не приваблюють тих, хто не вірить сучасним технологіям, що само по собі вже є нерозумним. Але так як сільськогосподарські варіанти з різними пунктами призначення теж мають саме бути, то актуальність привносить не тільки публічна торгівля, а й електронні земельні торги з усією прозорістю і чесністю.

Проведення торгів у системі Прозорро

Якщо ви маєте намір отримати право оренди землі на торгах в системі Prozorro.Sale, вам необхідно лише пройти нескладну реєстрацію на електронній платформі ТОВ «Українська енергетична біржа», сплатити внесок гарантії і ви вже вправі приступити до виставлення ставки. Завдяки загальнодоступним аукціонів стають неможливими ніякі махінації, оскільки інші учасники не бачать, хто на них зареєстрований до часу розголошення переможця.

Багато років минуло після того, як люди повірили в те, що це варте уваги і інтернету взагалі можна довіряти свої дані, так як це взагалі здається дивним і зовсім не безпечним, тим більше в тих випадках, коли мова йде про нерухомість, в такий період люди справді можуть приносити в себе різні зміни.

Відкрита і прозора система торгів повністю виключає корупцію, «договорняки» і «відкати», більш того, вона дає можливість проводити аукціони чесно і реалізовувати майно за виправданою ціною. Це, в свою чергу, дозволить всім бажаючим придбати потрібні площі землі і розпоряджатися ними на свій розсуд. За торгами може спостерігати кожен охочий, а в разі порушення надати цьому розголос. Всі ці особливості свідчать про те, що торги проходять прозоро і чесно. Кожен людини може стати учасником сучасних, інноваційних електронних торгів.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров