Рада секції газу енерго біржі

Українська енергетична біржа являє собою провідну вітчизняну компанію з великою кількістю спеціалістів зокрема за напрямком природного газу. Для найбільш ефективного функціонування біржі та продуктивної роботи учасників ринку газу була створена спеціальна Рада секції, до якої входять представники найбільших газових компаній, що мають вплив на український газовий ринок.

З представниками Ради секції природного газу ви можете ознайомитись на сторінці https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-natural-gas.

Переваги та недоліки природного газу

Як і кожен енергоносій, природний газ має низку переваг та недоліків. 

До переваг можна віднести нетоксичність, вищу теплотворну здатність, низькі викиди вуглекислого газу в процесі згоряння, вищий вихід енергії на електростанціях.

Що стосується недоліків, в наведеному нижче списку докладно опишемо більшість негативних факторів. 

Оскільки природний газ є вичерпним добувним паливом, його запаси обмежені кількома десятиліттями.

Будівництво газопроводів пов’язане з ризиком в певних географічних регіонах і веде до геополітичних конфліктів.

Залежність економіки від імпортного природного газу з промислово розвинених країн.

Газ розподіляється мережею трубопроводів в міських районах та не охоплює всю територію країни.

Безпека природного газу

Зберігання та транспортування потребують дотримання особливих умов, зважаючи на вибухонебезпечність газу. Особливо, коли поряд є джерела загоряння, наприклад іскри. В разі витоку газу з концентрацією його в повітрі від 5 до 15% буде достатньо для вибуху.

На відміну від зрідженого нафтового газу, природний можна зріджувати тільки під дуже високим тиском або при дуже низькій температурі.

Природний газ, який використовується в якості автомобільного палива, передбачає використання резервуарів, які витримують тиск 300 бар.

Використання природного газу також впливає на навколишнє середовище. Основний компонент природного газу метану має потужність глобального потепління в 23 рази вище, ніж вуглекислий газ. Природний газ, навіть не дивлячись на те, що він є найчистішим з добувних видів палива, при горінні виділяє парникові гази та оксиди азоту.

Ціна на газ вище, ніж у інших поновлюваних джерел енергії (сонячної, гідравлічної, біомасової, гідравлічної). Установка центрального опалення з котлом, що працює на природному газі, підключеним до мережі радіаторів, обходиться дорожче, ніж просто підключення електричних конвекторів.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров