Реалізація арештованого майна банків України на інтернет аукціонах

Онлайн система Прозорро.Продажі забезпечує збут конфіскованого майна банківських установ. Все рухоме і нерухоме майно, яке було власністю неплатоспроможних банківських установ чи суб’єктів буде реалізовано на онлайн майданчиках після факту відкриття провадження виконавчої служби. Дане майно було привласнене завдяки процедурі застави. Таким чином арештоване майно привело до формування окремого ринку збуту.

Яким чином продаватиметься арештовані об’єкти банків

До 2015 року процедура реалізації банківського конфіскату була неефективною і знаходилася поза межами закону, тому Міністерством юстиції України була запущена процедура онлайн торгівлі арештованим активами. Усі дії та їх порядок регулюється належним Положенням про продаж арештованого майна.

Як виявилося згодом, така система не могла функціонувати абсолютно прозоро на ринку та аукціонах, тому що була монополістом. Підприємства постійно отримували скарги від громадян з приводу дискримінації учасників та проведення махінацій на аукціонах.

Покращення ситуації настало у вересні 2020 року, коли Мін’юст країни підписав наказ про угоду системи із держпідприємством «Прозорро.Продажі». Але все ж вона організовую аукціонні торги, а бажаючі можуть використовувати її в цілях купівлі та продажу конфіскату. Учасники торгів мають доступ до понад 40 акредитованих онлайн платформ Prozorro.Sale.

Порядок збуту конфіскованого майна на аукціонах Prozorro.Sale

Початок функціонування системи «Прозорро.Продажі» у 2016 році було справжнім інноваційним стартапом в Україні та цілому світі. Можливість проведення відкритих торгів дозволили збут державних та комунальних об’єктів з високою швидкістю і вигодою, зручно, а головне — прозоро для громадян.

Даний проект було створено в першу чергу для подолання корупційних схем у державній економічній системі. Поряд із цим з’явилася можливість продати рухомі та нерухомі об’єкти, якими протягом багатьох років не користувалися, а також підвищити ефективність роботи деяких ринків. Згадані активи стануть корисними для тих, хто має бажання підвищити ефективність бізнесу чи, взагалі, відкритий нову справу. Багато корисної інформації про конфісковані активи банків та процедуру торгів знаходиться за посиланням https://megasale.com.ua/prodazh-areshtovanogo-majna-bankiv-na-auktsionah-prozorro-sale/.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров