Що таке криптовалюти?

Криптовалюти — це цифрові активи, які можна купувати, обмінювати та використовувати для придбання товарів. Люди та організації створюють криптовалюти з різних причин, але загалом вони мають кілька спільних характеристик. Розуміння того, як працюють криптовалюти, хто їх створює і контролює, і чому ви можете захотіти купити криптовалюти, важливе для інвесторів. Незважаючи на те, що існують можливості для заробітку, криптоінвестування пов’язане з великим ризиком, і вам слід пам’ятати про шахрайство. Безкоштовно біткоін отримати у вас не вийде, тож тут важливо мати гроші для інвестування. 

Якщо ви не вважаєте, що біткоін — черговий обман і хочете спробувати заробити на криптовалютах, є сенс вивчити можливості сайту https://www.bybit.com/kk-KZ/

Як працюють криптовалюти? 

Хоча існують тисячі криптовалют, багато з яких мають унікальні характеристики, всі вони, як правило, працюють однаково. Під час обговорення криптовалют важко обійтися без жаргону, але зрозуміти їхню суть досить просто. Вони використовують технологію блокчейн. Блокчейн криптовалюти — це цифровий запис усіх транзакцій за участю цієї криптовалюти. Копії блокчейна зберігаються і підтримуються комп’ютерами по всьому світу. Їх часто порівнюють із гросбухом, частиною традиційних систем бухгалтерського обліку з подвійним записом, де кожна транзакція призводить до дебету і кредиту в різних розділах книги. 

Кожна група транзакцій перетворюється на блок і приєднується до наявної бухгалтерської книги. Після додавання блоку він не може бути скасований або змінений — ось чому блокчейн називають незмінним. Деякі криптовалюти мають свій власний блокчейн. Наприклад, існують блокчейни Bitcoin та Ethereum. Але є й такі криптовалюти, які створюються на основі наявного блокчейна, а не з нуля. 

Блокчейни децентралізовані

Криптовалюти відрізняються від фіатних валют, таких як долар США, тим, що вони не випускаються і не підтримуються урядом. Фактично, жодна людина, компанія або уряд не контролюють блокчейн криптовалюти. Замість цього ними керує децентралізована мережа комп’ютерів по всьому світу. Відсутність центрального органу влади також може зробити криптовалюти безпечнішими. Вони захищені від злому, тому що немає жодної центральної точки відмови. Але хто вирішує, які транзакції будуть додані в кожен блок? Криптовалюти зазвичай використовують один із двох механізмів для створення системи довіри та визначення того, які транзакції є дійсними і додаються в блокчейн.

  • Proof of work. Цей механізм заснований на тому, що люди по всьому світу, відомі як майнери, змагаються в тому, хто першим вирішить складні криптографічні головоломки і додасть наступний блок у блокчейн. 
  • Proof of stake. Це новіший і менш енергоємний механізм. Proof of stake полягає в тому, що транзакції на блокчейні підтверджуються людьми, які ставлять на кін свою вартість. 

Придбати криптовалюти можна просто зараз на біржі https://www.bybit.com/uk-UA/

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров