Старт земельних торгів Прозорро Україні стартує 1 липня 2021 року

Так як багато хто не може дочекатися моменту, коли можна буде оцінити таку розкручену майданчик торгів по достоїнству. Коли можна буде звернути свою увагу на ряд переваг і на власні очі оцінити ряд недоліків. «Лідери думок» встигли підняти ажіотаж, пояснивши це тим, що кожен, хто хоче отримати хоч трохи загальної уваги, може тепер виставити свій зубожілий ділянку землі на продаж абсолютно самостійно https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/.

Торгувати на електронній біржі можна ділянкою до 100 гектарів і виключно власнику, тобто фізичній особі. Такий дозвіл для продажу земель під сільське господарство на багатьох справив особливий фурор, після того, як президент підписав указ.

Особливості нового закону

Але цим уряд хоче «вбити декількох зайців», зокрема, підняти в країні економіку. Тому закон, який був так люб’язно прийнятий ще в березні 2020 року, означав в собі можливість для власників, повноцінно розпоряджатися угіддями, які націлені під сільське господарство. Цікавим є той факт, що це може бути оренда або навіть обмін за допомогою банку.

Завдяки даному аукціону продажів і всій його простоті і прозорості, представники влади беруть на себе зобов’язання скоротити численні спекуляції щодо власників сільськогосподарських угідь. Електронні торги почнуться через пару тижнів і такий широкий жест вже можна буде оцінити. Принадність електронних торгів в Україні зрозуміли поки не все.

Зняття обмежень на державні угіддя теж можлива через таку торговельну площадку. Ринковий спектр України поки не досяг успіху в формуванні ринкових відносин, але кілька кроків на правильний шлях вже було зроблено.

Коли самі фермери зможуть купувати ділянки на торгах і зрозуміють, як розпоряджатися власними землями, то зростання буде. Україна також повинна усунути можливість рейдерських захоплень на сьогоднішній день, коли це буде зроблено, то продаж буде дуже ефективною і зростання буде абсолютно щоденний.

Не можна не оцінити таку турботу влади про простих власників землі, адже така увага з їх боку до простих фермерам і сільського життя дуже приємно. Тепер існують відкриті аукціони и кожен громадянин може прийняти в них участь. Прозорі аукциони можуть зробити економіку країни успішною.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров