Участь в аукціонах з малої приватизації

Одним з привабливих і досить популярних проектів на Прозорро.Продажі сьогодні є можливість малої приватизації. Буквально за лагідний відрізок часу дана послуга принесла величезну суму грошових коштів. Було також проведено близько п’яти тисяч успішних аукціонів.

Що таке мала приватизація і як правильно і грамотно розібратися в даному напрямку? В першу чергу, дана пропозиція тісно пов’язане з продажем як державного, так і комунального характеру підприємств і об’єктів нерухомості. Тут має бути виконано одне основне умови, вартість даних об’єктів не повинна перевищувати двохсот п’ятдесяти мільйонів гривень. Важливо звернути увагу на те, що саме завдяки малої приватизації підприємці та інші зацікавлені особи можуть легко і просто підібрати за певними характеристиками і перевагам об’єкт. Більш докладно можна з цим ознайомитися при переході по посиланню uub.in.ua, саме тут піде мова про особливості та можливості малої приватизації та її ролі.

Зручна електронна майданчику по малу приватизацію

Завдяки малої приватизації у багатьох людей здійснилися свої справжні мрії. Наприклад, у кого-то нарешті з’явилося затишне кафе. Таким чином, людина почала вести активну бізнес і отримувати з нього істотний прибуток і залишився задоволений зробленим правильним вибором. Хтось довгий час думав про відкриття розкішного салону краси, але так і не наважувався на такий сміливий, але в той же час важливий для себе і свого благополуччя вчинок. Тепер завдяки малої приватизації у нього є те, що він по-справжньому хотів, можливо довгі роки. Потрібно завжди пам’ятати і знати, що всі бажання в певний час повинні виконуватися.

На майданчику Прозорро.Продажі можна знайти величезну кількість привабливих для клієнтів послуг. Кожна людина має повне право зробити свій вибір на свій розсуд. У тому випадку, якщо буде потрібно своєчасна допомога, тоді можна скористатися в будь-який час детальною консультацією досвідчених фахівців. Вони точно знають відповідь на виниклі питання. Також ви можете при необхідності звернути увагу на розсилку повідомлень на електронну пошту.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров