Участь в аукціону: поширені помилки

Слід зазначити, що потрапити на аукціон можна лише в 15-хвилинний період до початку. Відповідно, не має особливого сенсу входити на торги заздалегідь, якщо ви спробуйте увійти раніше, ніж за 15 хвилин, то побачите напис про те, що зараз вхід недоступний. При цьому, з початком 15-хвилинного періоду до початку торгів з’являється додаткова кнопка «Вхід», яка може використовуватися, щоб не тільки спостерігати за торгами, але й брати участь.

Слід зазначити таку поширену помилку, як пропуск аукціону. Тут, звичайно, треба враховувати, що відсутність постачальника не є причиною зняття заявки. Таким чином, початкова вартість, яку вказує той чи інший учасник, залишається для обраного тендеру. Однак, коли ви не берете участі в торгах, шанси виграти аукціон істотно знижуються.

Якщо ви берете участь у торгах, то потрібно звернути увагу на мінімальний крок. Система просто не прийме ставки, які не відповідають лімітам зазначеним замовником.

Вартість, яка вказується різними постачальниками, може бути різною. Відповідно, іноді можливо спостерігати такі ситуації, коли в деяких постачальників пропонується вартість значно менша за ринкову. Може спостерігатися і такий варіант, коли хтось інший орієнтується на цю низьку вартість та знижує власну вартість ще нижче, щоб отримати перевагу в рамках торгів. Проте, беручи участь в аукціоні, потрібно враховувати власні реальні можливості та середньоринкову вартість. Нерідко постачальники, які вказали надмірно низьку вартість, могли допустити неточність або можуть пропонувати продукцію, яка не відповідає тим чи іншим вимогам. Відповідно, далеко не завжди потрібно орієнтуватися на інших учасників аукціону.

До речі, з попередньої рекомендації слід зазначити й іншу, суть якої полягає в тому, щоб спочатку встановити для себе граничну суму торгів. Адже цілком існує можливість, коли ви можете надмірно знизити власну ставку, щоб обійти інших конкурентів, але в результаті отримати тендер, який для вас елементарно не вигідний.

Слід порадити використати спеціальний тренажер аукціонів, який є доступним симулятором цих торгів. Завдяки такому тренуванню ви зможете зрозуміти, яким чином влаштовані торги та в реальній ситуації застосувати власні вміння, а також використати актуальний досвід, який в умовах конкуренції вам стане в нагоді.

Що можна придбати на відкритому аукціоні?

Наприкінці 2020 року з’явилися звістки, про які вже давно розмовляли, але ніхто в це не вірив. Верховна Влада України надала дозвіл на вступ законопроекту, який видає повноваження на торгівлю землею. Ця постанова перебувала на розгляді не лише на політичному рівні, а й у суспільстві загалом протягом не одного десятка років, проте жоден з них не наважувалися приймати такого значного рішення. Реалізацію земельних ділянок України було зупинено без жодних підстав. На той час це було екстреним рішенням. Заморожування проекту тривало протягом довгих років і на це були вагомі підстави.

Оскільки у перші роки після розпаду СРСР країна загрузла у політичній та економічній кризах. До всього при владі знаходилися особи не здатні контролювати те, що відбувається, саме тому постановка заборони на земельний продаж стала необхідною дією. На той момент на українській території панували хаос, беззаконня та корупція. Земельні володіння завжди високо оцінювалися, тому вважалися дохідним вкладенням. 

Україна має великий спектр земельних територій аграрного чи іншого призначення https://sale.ueex.com.ua/news/yak-braty-uchastq-v-aukcioni-na-zemelqnu-dilyanku-v-onlajn-formati. Махінації проводилися переважають у всіх сферах економіки, більшість великих заводів і підприємств зазнали втрати від неправильного політичного курсу та управління справ. Щоб убезпечити землеробство, держбезпеку та економічну сферу та призупинили мораторій реалізацію земельних ділянок. Жертвами цієї ситуації став простий український народ. Обмеження на право користування приватною власністю порушували конституційні права людини. 

Дискусії щодо заморозки велися протягом довгих років, але нещодавно нинішній президент України підписав закон про скасування призупинення законопроекту на реалізація земельних ділянок. Це стало можливим від 1 липня 2021 року за підтримки та організації спеціальних аукціонів.

Для отримання доступу до відкритих торгів необхідно лише зареєструватися на сайті Української енергетичної біржі, акредитованої в системі Прозорро.Продажі Після цього можна обирати лот та робити ставку на нього. Всі торги відбуваються прозоро без сірих схем та корупції. За процесом торгів може спостерігати кожен бажаючий.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров