Види водостічних систем

Водостічна система є непомітним, але ключовим елементом даху та всього будинку. Саме завдяки встановленій водостічній системі, стіни в будинку завжди залишатимуться сухими і чистими, а з покрівлі буде правильно відводитися вода та інші опади в зливову каналізацію. Крім того, цоколь та вимощення будинку будуть сухими, що вбереже фундамент від просідання та проникнення вогкості до помешкань.

Якщо ви шукаєте магазин, в якому можна було б придбати водостічну систему або ж інші матеріали, вам варто завітати до https://mizol.ua/ua/katalog/bituminous_shingles/. Тут є чимало цікавих рішень для ремонту і не тільки.

Які бувають водостічні системи?

Сучасні технології дозволили водостічній системі піти далеко вперед від своїх аналогів, які застосовувалися в XX столітті. Точно підібрані комплектуючі дозволяють без проблем обладнати водостічною системою покрівлю навіть найхимернішої форми.

Сьогодні водостічні системи виробляють із таких матеріалів, як:

  • ПВХ чи пластик;
  • оцинкована сталь;
  • оцинкована сталь з полімерним покриттям;
  • нержавіюча сталь.

Нержавіюча сталь, мабуть, найбільш довговічний матеріал, термін експлуатації якого в середньому 40-45 років. Однак наявність у її складі таких хімічних елементів, як хром, нікель, титан, кобальт та ін., робить нержавіючу сталь вкрай дорогою, тому у виробництві водостоків вона застосовується рідко. Класичні водовідведення з непокритої оцинкованої сталі вже відійшли в минуле, переважно через непрезентабельний зовнішній вигляд. Їх змістили більш довговічні та красиві оцинковані водостічні системи з полімерним покриттям.

Сучасні водостічні системи з оцинкованої сталі з полімерним покриттям не лише естетично виглядають, а й краще захищають метал від корозії. Адже крім цинкового шару, метал покривається ще кількома шарами різних полімерів, що також може захистити від граду і твердих опадів. Однак транспортування та монтаж повинні бути вкрай обережними, оскільки подряпини або пошкодження зовнішнього шару можуть спричинити корозію металу в майбутньому.

Пластикові водостічні системи (ПВХ) коштують недорого і мають гарну довговічність, у середньому це 25-30 років. Вони не бояться кислот, лугів, стійкі до дії води та органічних розчинників. Мають легку вагу та монтуються просто, без допомоги спеціальних інструментів. До них не прилипає бруд і при стоку води вони майже безшумні. І головне, вони практично не вимагають догляду. При монтажі водостічні системи з ПВХ важливо дотримуватися деяких правил. Пластикові водостоки мають властивість трохи змінювати свої лінійні розміри при температурних перепадах, тому при їх встановленні потрібно враховувати компенсаційні допуски теплових рухів.

В спеціалізованих магазинах ви можете знайти водостічні системи profil та багато іншого. Якщо ви не можете самостійно обрати оптимальний варіант, то можна проконсультуватися з експертами служби підтримки, котрі допоможуть вам в усьому розібратися.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров