Як оцінити біткоін та інші криптовалюти

Деякі стверджують, що цінність біткоіну обумовлена ​​лише спекуляціями, але необхідно враховувати і фундаментальні чинники. Ми обговоримо, як оцінити вартість біткоіну та інших криптовалют.

Нижче ми будемо використовувати біткоін як приклад, а потім використовуватимемо інші приклади, наприклад Ethereum, коли йтиметься про інші технології, що не присутні в системі біткоіну. Загалом, однак, ця логіка застосовна до всіх криптовалют (хоча кожна з них має свої унікальні особливості). торгувати криптовалютою ви можете завдяки біржам на зразок цієї https://www.bybit.com/kk-KZ/.

Як оцінити криптовалюту

Біткоін, як і інші криптовалюти, може бути оцінений на основі таких факторів, як кількість транзакцій на день, швидкість транзакцій, вартість транзакцій, корисність (криптовалюти — це програмне забезпечення, яке діє як децентралізовані бази даних та бухгалтерські книги з власними токенами), вартість видобутку, попит, поточний обсяг ринку, потенційний обсяг ринку, дефіцит, масштабованість, вкладена праця (розробників та майнерів), тенденції зміни ціни та обсягу та багато іншого. Незважаючи на це, ринкова ціна криптовалюту формується майже виключно за рахунок спекуляцій на біржах (хоча на ці спекуляції суттєво впливають фундаментальні показники, вартість видобутку криптовалют, новини дня тощо).

Про вартість видобутку

Оскільки для видобутку криптовалюти потрібні майнери, можна сказати, що поточна справедлива вартість криптовалюти — це вартість видобутку. Єдина проблема з використанням цієї вартості полягає в тому, що складність видобутку збільшується, коли більше майнерів намагаються видобути монету, і зменшується, коли менше (отже ця вартість повністю залежить від конкуренції в майнінгу). Проте, якщо майнери втрачають гроші на видобутку, або якщо видобуток дуже прибутковий, це може натякати на те, що криптовалюта перепродана чи перекуплена.

Ще один спосіб поглянути на це – через призму теорії кількості грошей. Приблизно це можна зробити, враховуючи загальну пропозицію, швидкість транзакцій та вартість товарів та послуг, для яких використовується криптовалюта. Проблема полягає в тому, що навіть щедрий обсяг видобутку, ймовірно, не покриває вартість майнінгу і не враховує криптовалюту як сховище вартості (крім того, важко оцінити вартість однорангових транзакцій).

Думка про розгляд низки чинників визначення вартості

Враховуючи складну природу криптовалют та різні способи їх оцінки, найбільш розумно враховувати всі ці та інші фактори та спробувати виробити стандартну модель для визначення справедливої ​​ринкової вартості біткоіну та інших криптовалют (яка може бути предметом спекуляцій на основі таких факторів, як потенціал зростання). Випробувати свої сили у трейдингу можна вже зараз через https://www.bybit.com/uk-UA/

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров