Як правильно обирати аукціони з продажу деревини

Продаж деревини на електронних торгах набирає все більших обертів. Такі аукціони отримали попит не так давно, але ця тенденція стає ще більш активною. Важливо зазначити, що в придбанні лісу на електронних аукціонах зацікавлені як великі компанії, так і фізична та юридичні особи. Тут все залежить безпосередньо від того, які самі обсяги сировини цікаві учасникам торгів.

На сьогодні є певні обмеження, які дозволяють взяти участь в таких торгах. Знайти цю інформацію. Не так важно і вони знаходяться у вільному доступі. Щоб більше детально ознайомитися з самим оголошеннями про проведення електронних торгів. Варто для початку обрати електронний майданчик.

На сьогодні, в Україні дії близько 10-ти акредитованих в ПроЗорро сервісів. З  всіх цих ресурсів, ви маєте можливість обрати той, що є для вас більш цікавим. Один з найбільш популярних сервісів– це сайт sale.uub.com.ua, що вже давно встиг себе зарекомендувати саме з позитивного боку.

Яку сировину можна придбати на аукціонах?

Ще декілька років тому, вибір самої сировини був не таким широким. В користувачів не було змоги обирати ту деревину, яка є для них справді цікавою.

На сьогодні ж, ситуація дійсно змінилася, користувачі в праві самостійно обирати той тип сировини, що є для них цікавим.

Для прикладу, це може бути:

  • Промислова сировина – це ліс, який не підходить для його використання при виробництві меблів та в інших стратегічно важливих напрямках. При цьому, таке дерево може підходити як паливний ресурс;
  • Ділова сировина – це вже вищі сорти деревини, які можна ефективно використовувати при виробництві меблів, в будівельній галузі та інших важливих напрямках;
  • Дров’яна сировина – це саме той ліс, що складається з відходів. Це може бути верхівка стовбура, великі гілки та інші елементи, якими можна отоплювати приміщення.

При цьому, обирати можна самі різні породи, починаючи з сосни, дуба й граба і закінчуючи модриною. Ви самі можете обирати той тип деревини, що є для вас потенційно цікавим.

На що потрібно звертати увагу?

Пошук якісної сировини – це дійсно серйозний процес. Тому, для того щоб не допускати серйозних помилок, можна звертати увагу на такі моменти, як:

  • Якість деревини – ви в праві особисто обирати таку деревину, щоб її можна було ефективно використати у визначеному вами напрямку;
  • Опис – ви повинні звертати увагу на те, чи дійсно опис лоту відповідає тому, що саме ви отримаєте в разі перемоги;
  • Вимоги – особливу увагу варто приділяти тому, що саме вимагається від потенційних учасників аукціонів. Всі ці моменти повинні прописуватися в самому описі;
  • Критерії визначення переможця – це також досить корисна інформація. І вона може бути для вас по-справжньому корисною.

Це лише декілька прикладів тих моментів, які дійсно рекомендується брати до уваги. На сьогодні, в цьому немає нічого важкого й впоратися з цим завданням може будь-хто. Враховуючи ту кількість ресурсів, якими можна скористатися – це не є якоюсь серйозною проблемою.

Вам навіть не потрібно витрачати свій час на пошук інформації на форумах. Ви можете скористатися цим же сайтом української універсальної біржі, де можна знайти багато корисної інформації стосовно аукціонів з продажу деревини.

Ви можете просто перейти за посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/wood й почитати про це більш детально. Тут же ви можете ознайомитися зі всіма актуальними аукціонами і навіть відправите свою заявку на участь. Все це робиться елементарним чином і не потребує особливих зусиль.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров