Як знайти потрібний офіс для ведення бізнесу

Починати пошуки будь-якого виду нерухомості необхідно зі спеціалізованих сайтів. Або ще варіант: скористатися послугами ріелтора або запитати друзів. В основному всі варіанти підходять, але ці варіанти не завжди спрацьовують. Наприклад, вам необхідно невелике складське приміщення близько від вашого житла або порожнє приміщення під виробництво в сусідньому місті. Ріелтор, в основному, має тільки базу шаблонної ринкової нерухомості – приміщення під офіс по величезній ціні.

Як підібрати собі приміщення на онлайн-аукціоні Прозорро.Продажі

У 2016 році в Україні діє система онлайн-аукціонів Прозорро.Продажі. Вона була створена для боротьби з корупцією і для продуктивної реалізації держмайна. У цій базі даних збережена інформація про всю нерухомості, яку держава реалізує або здає в оренду.

До цієї системи підключили майданчики, які мають право проводити онлайн-аукціони. Щоб отримати доступ до списку нерухомості і побачити всі діючі лоти, необхідна реєстрація на одній з цих майданчиків. Список приміщень величезний, розрахований для різного бюджету і на різні цілі. Починаючи з 2020 року, всі державні і комунальні підприємства мають право здавати своє нерухоме майно в оренду, виключно на онлайн-аукціонах. В середньому, кожен день в базі додається 40-70 нових приміщень для оренди. Ві можете долучитись до Асоціації «Біржових та електронних майданчиків» aeaep.com.ua та відстежувати новини торгів.

Як можна брати участь в онлайн-торгах

Щоб орендувати приміщення, користувачеві потрібно зареєструватися на одній з представлених майданчиків. Ідеальний варіант буде, якщо експерти майданчики будуть супроводжувати замовника, і на етапі пошуку, потім допоможуть підібрати лот і укласти угоду. Плюс, добре якщо вони будуть консультувати і навчати всім тонкощам участі в аукціонах.

Тоді клієнт добре розбереться в системі, і коректне оформить всі необхідні документи. Помилок тут допускати не можна. Через них клієнт може бути не допущений до онлайн-аукціону, а згодом, можливо і дискваліфікований.

Після всього цього, замовнику необхідно вибрати місто, який йому цікавий, вивчити лоти, які зараз доступні, зробити правильний вибір і подати пропозицію ціни. У користувачів є можливість звернутися до організаторів торгів за що цікавить їх інформацією, а також домовитися про перегляд приміщення.

Після закінчення торгів перемагає той, хто дає більшу ціну. Залишається оплатити всі записані в протоколі платежі і укласти договір оренди.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров