Яким чином можна реалізувати сировину для рудничної стійки в Україні

Починаючи з лютого минулого року, в Україні з’явилась можливість закупати сировину для рудстійки на відкритих торгах, які проводяться в системі Прозорро.Продажі. З 2016 року система працює надійно у багатьох торгових сферах, а підприємства країни впевнились в перевагах від такого співробітництва.

Окрім того, держава почала поповнювати свій державний бюджет, оскільки відтепер суворо дотримуються вимоги податкового законодавства. Лише за минулий рік Українська універсальна біржа, котра є лідером на ринку товарних бірж України, змогла поповнити державну казну на 30 мільярдів гривень. І це лише на ринку необробленої деревини.

Чому підприємства користуються саме товарними біржами

Товарна біржа надає відкритий доступ до інформації, де зазначені всі лоти ProZorro Продажі. Таким чином, кожен бажаючий може переглянути не лише наявні товари, котрі будуть реалізовуватись на ринку, а й завершені угоди за рік. Це допомогає проаналізувати ринок та прослідкувати, чи не було заздалегідь спланованої схеми щодо реалізації того чи іншого продукту.

Якщо мова йде про ринок реалізації сировини для рудничної стійки, то варто брати до уваги, що саме на Українській універсальній біржі за 2020 рік було проведено близько 1 300 угод з товарів сфери необробленої деревини. Саме на них держава отримала майже 77 мільйонів гривень з податків, котрі сторони сплачували.

Але раніше такого не було. У період розквіту кримінальних схем та тотальної корупції, чиновники разом із підприємцями забирали ці гроші собі. При цьому, страждала винятково репутація товарних бірж, оскільки такі домовленості були очевидні. На сьогодні така можливість відсутня, оскільки уряд вирішив це питання повністю.

Переглянути інформацію стосовно ринку сировини для рудничних стійок можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/syrovyna-dlya-rudstijky-kupyty-na-onlajn-majdanchyku-uub. Нагадаємо, що саме Українська універсальна біржа є надійним та офіціним електронним майданчиком системи Прозорро.Продажі. лише через товарні біржи можна проводити онлайн-аукціони.

Отримання можливості продавати необроблену деревину

Якщо вас цікавить питання придбання або продажі необробленої деревини, зокрема сировини для рудничної стійки, варто знати наступне. Головна вигода від придбання такого продукту полягає в його здатності витривати надзвичайно великі навантаження. Якщо порівнювати дерево із металами, то дерево більш еластичне та легке.

Його добре обробляти, на відміну від металевих виробів. Про вартість такого матеріалу варто сказати одне – він набагато дешевший. Отож поява цього напряму у системі Прозорро.Продажі стало мати великий попит.

Руднична стійка – це круглий матеріал виготовлений із дерева різних порід. Його використовують дуже часто у гірському промислі, а саме для виготовлення опорних стійок. Сировину видобувають із хвойних порід дерева. Краще за все із цією задачею справляється ялина, кедр та сосна.

Державними стандартами встановлено, що лісоматеріал має відповідати чітким нормам. Лише після цього його можна використовувати. Його очищують від природної кори, обрізають від гілок та сучків  майже зовсім. Залишитись можуть лише не сильно випираючі гілки.

Опорний матеріал має таємну властивість. Коли він розтріскується, то видає дуже різких звук. Це допомагає попередити гірників про усадку гранту та можливий обвал землі.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров