Яку вигоду можна отримати від участі в тендерах?!

Дуже часто, люди мають не зовсім достовірну й точну інформацію стосовно різних процесів. Це ж стосується тендерів, торгів, аукціонів й тому подібних процедур. Всі ці поняття вказують приблизно на одне й те ж саме, але все-таки є певна різниця, яку вам варто зрозуміти. Часто, не зовсім досвідчені компанії вважають, що участь в тендерах – це не зовсім вигідно. 

Їх основний аргумент – це той факт, що замовник зазвичай обирає найбільш економну пропозицію. При цьому, люди дуже часто не враховують велику кількість інших моментів окрім вартості.  

На сьогодні, можна легко визначити декілька позитивних моментів, які вказують на те, що компаніям є сенс брати участь в тендерах. Більш детально про це, далі.

Про які переваги йде мова?!

Насправді, в будь-якому процесі є переваги й недоліки. У випадку ж з торгами, більше буде все-таки позитивних моментів і це той момент, з яким дуже важко сперечатися.

До числа таких моментів можна віднести:

  • Можливість розширити сферу впливу компанії, налагодити нові контакти, скласти договори й в подальшому отримати постійних клієнтів, з якими можна буде співпрацювати на взаємовигідних умовах.
  • Чесність процесу – на відміну від прямого договору, де можна все-таки наткнутися на не зовсім добросовісні компанії, тут всі ці моменти чітко контролюються і ви будете впевнені в тому, що вся процедура завжди буде під контролем в системі ProZorro;
  • Прозорість – сама процедура максимально проста й зрозуміла. Після того, як всі заявки на участь були прийняті, кожен учасник може ознайомитися з пропозиціями від інших компаній і зробити для себе висновки;
  • Можливість розвитку електронного формату бізнесу – в сучасному світі це особливо важливий момент, якому потрібно приділяти максимум уваги;
  • Є реальна можливість підняти імідж певної компанії, зробити її більш впізнаною на ринку й зацікавити в співробітництві інші відомі компанії. Все це обов’язково позитивно відобразиться на фінансовому становищі компанії;
  • Ви матимете шанси скласти дійсно вигідний договір, який буде приносити користь як одній, так і іншій стороні.

Користуючись послугами сайта tender.uub.com.ua, ви навіть можете налаштувати розсилку, щоб всі оголошення по тендерам приходили вам на мобільний телефон. Ви самі можете обрати чи то буде e-mail почта або ж телеграм чи вайбер. Все залежить від того, який варіант буде найбільш зручним для вас.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров