З чого починається проведення тендеру

Проведення тендерних закупівель – це вже досить звичайне явище і в сучасних реаліях всі державні та комунальні установи повинні закуповувати товари, послуги й роботи саме через систему ProZorro. Основна мета створення прозорих закупівель – це мінімізація корупції в сфері державних закупок. Як показав час, даний метод дійсно є максимально ефектними, хоча говорити про нульовий рівень корупції також не доводиться.

В сучасних реаліях, кожен учасник має шанси на те, щоб стати переможцем в тендері. Все що потрібно від такого учасника – це мати відповідний набір документів, достатньо фінансів для виконання поставок й вміння зробити таку пропозиції, щоб вона зацікавила замовника.

Самі пропозиції по тендерним оголошенням ви можете зробити на акредитований електронних майданчиках в системі ПроЗорро. Один з таких сервісів – це Українська універсальна біржа (УУБ). Вам буде достатньо перейти на сайт tender.uub.com.ua та особисто ознайомитися з тим, що собою представляє даний ресурс.

Що повинно бути в тендерному оголошенні

Це досить актуальне питання, яке іноді помилково не береться до уваги. Далеко не всі державні установи правильно підходять до процесу оформлення оголошення. Ви ж, бачивши якісь явні порушення, завжди можете донести таку інформацію до підтримки в системі ProZorro.

В оголошенні по проведенню державних закупівель обов’язково повинна бути така інформація, як:

  • Вимоги – тобто, мова йде про те, яким саме чином буде обиратись безпосередній виконавець. Говорячи більш простими словами, потрібні бути розписані пункти, як саме буде обиратися постачальник, чи буде враховуватися кваліфікація, досвід, місце розташування та інші моменти;
  • Вимоги до предмету закупівлі – тут все ще більш просто. В оголошенні повинна бути інформація про кількість обраного товару, характеристики, гарантію, якість й так далі. Кількість таких критеріїв може бути досить великою;
  • Вибір найкращої пропозиції – в цьому пункті повинні бути розписані безпосередньо самі методи та критерії, які будуть обов’язково враховуватися в процесі вибору найбільш цікавої та вигідної пропозиції.

Всі ці моменти є дійсно важливими, тому вони повинні просуватися у всіх оголошеннях. Ще один важливий момент – це часові рамки, які надаються на те, щоб виконати поставлене завдання. Цей момент також повинен братися до уваги, причому в обов’язковому порядку.

Контакты

Адрес: улица Щеголева 14, Одесса

Тел.: 0-800-604-871

Тел.: (0482) 32-00-05

Факс: (048) 734-98-15

Имейл: [email protected]

Ремонт газовых и электрических плит

Гарантийный ремонт

Установка кондиционеров